KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9851485
nr 985 1485
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Akvarell, Gösta Werner (1909-1989), Porträtt, signerad, dedikerad, bladets mått: 29x19
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 19:15:00
30/9 22:49:31
400 kr
5/10 19:09:17
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner